Все для трейдера

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Все для трейдера » Брокеры Форекс (rus) » Які проставки кращі?


Які проставки кращі?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Добрий день, дорогі друзі! Чи міг би хтось порадити якісні проставки для моєї автівки? Останнім часом здається, що підвіска стала жорсткішою, а рульове керування - важчим. Хочу замінити старі проставки на нові, щоб покращити комфорт під час їзди. Які б ви порекомендували - поліуретанові чи силіконові? Головне, щоб вони були якісними та надійними.

0

2

Доброго дня, шановна! Я нещодавно стикнувся з подібною ситуацією і вирішив замінити проставки в магазині "Автопроставка" в Одесі. Хлопці там дуже допомогли з вибором, порадили мені, які проставки кращі. Вони більш зносостійкі та довговічні, ніж звичайні гумові. До того ж, поліуретан не боїться високих температур та агресивних рідин. Встановив ці проставки кілька тижнів тому і відчув значну різницю! Підвіска стала м'якшою, а керування - більш чутливим. Навіть на нерівних дорогах їзда комфортніша. Плюс, поліуретанові проставки не будуть зі часом жолобитися та деформуватися, як силіконові. Так що однозначно рекомендую звернути увагу на якісні поліуретанові проставки в "Автопроставці". Ціни там доступні, сервіс відмінний, а якість запчастин на висоті!

0


Вы здесь » Все для трейдера » Брокеры Форекс (rus) » Які проставки кращі?